![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Powiększ tekst:
![]() ![]() ![]() Po zalogowaniu wylogowuje się… xp.marzec 2nd, 2009, 09:37 @ Porady windowsDziwna sprawa, po zalogowaniu system windows proffesional z service pack 3 wylogowuje się. Pierwszy raz się z tym spotkałem. Fajne Niestety. Istnieje proste rozwiązanie tego problemu…
Należy wypakować z płyty instalacyjnej windowsa plik „userinit.exe” do katalogu „system32”. Po zalogowaniu się awaryjnie do systemu: „klawisz F8” w czasie uruchamiania się systemu, należy wybrać linię komend trybu awaryjnego i wprowadzić:
usunie to plik „userinit.exe”, a czasami go nie usunie, w zależności od tego, czy się tam znajduje Kolejna komenda to:
za pomocą której wypakujemy z płyty instalacyjnej windowsa plik „userinit.exe” do katalogu „system32”. Litera „D” to litera CD-ROM’u. Już tylko restart komputera pozostał. 7 odpowiedzi do “Po zalogowaniu wylogowuje się… xp.”Zostaw komentarz:Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy... | |
|
wrzesień 2nd, 2009 at 17:08
Panie genialny to nie koniec tematu, bo to rozwiązanie nie zadziała szacuje- nawet w połowie przypadków.
wrzesień 2nd, 2009 at 18:43
Skoro w połowie nie zadziała, to domyślam się, że w drugiej połowie zadziała.
Przy pięćdziesięciu komputerach, według Pana rozważań, w dwudziestu pięciu przypadkach zadziała! Czyli warto spróbować.
wrzesień 3rd, 2009 at 09:11
Ale czy zadziała pod windows server2003?,
wrzesień 3rd, 2009 at 15:30
Jeśli plikiem problemowym będzie userinit.exe, to powinno zadziałać. Na pewno nie powinno zaszkodzić 😉
wrzesień 4th, 2009 at 08:51
Problem w tym jak wejść do linii komend, nie ma takiej opcji w menu trybu awaryjnego, w trybie awaryjnym również się wylogowuje
wrzesień 4th, 2009 at 10:22
Proponuję ominąć system za pomocą innego, na przykład za pomocą Hiren’s BootCD 10.0, o którym już pisałem. Dodano windows live, dzięki któremu możemy uruchomić komputer z płyty, a następnie podmienić problematyczny userinit.exe (oczywiście, jeśli to będzie problematyczny plik).
Pozostał jeszcze problem z bezpieczeństwem danych. Krótko pisząc nie testowałem tego na windows server 2003 i nie wiem, czy Hiren?s nie wpłynie negatywnie na system.
Bardzo proszę o informację, jak przebiegła naprawa.
listopad 28th, 2011 at 17:48
jak najbardziej pomogła porada