InfoPage.pl » Zakupy przez internet. Porównywanie cen. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Zakupy przez internet. Porównywanie cen.

marzec 10th, 2009, 13:26 @ Porady windows
0 votes

Zakupy przez internet to takie łatwe. Ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do tych sklepowych. Po wpłaceniu dodatkowej kwoty można odebrać produkt… w swoim domu! Jedyne wymaganie, które należy spełnić to: połączenie z globalną siecią (już macie, bo czytacie tego posta) oraz $ na koncie…

W internecie znajdują się bardzo fajne „pomocniki” dla kupującego. Dzięki nim możemy dowiedzieć się prawie wszystkiego o oferowanych produktach. Są to porównywarki cen, które są głównym tematem tego postu.

W bardzo łatwy sposób można znaleźć porównywarki cen, wystarczy w internetowej wyszukiwarce wpisać: „porownywanie cen”, aby w pierwszej dziesiątce wyników znaleźć coś dla siebie.

Wracając do zakupów. Przedstawiam kilka kroków, które przydałoby się wykonać zanim zakupimy coś przez internet.

W pierwszej kolejności należy namierzyć wybrany produkt w sieci za pomocą wyszukiwarki, następnie poczytać komentarze osób, które już zakupiły produkt na forach dyskusyjnych (Tu uwaga! Nie należy w 100% wierzyć tym opiniom. Często są one pisane na zamówienie!). Kolejnym krokiem jest skorzystanie z porównywarki cen, aby sprawdzić najniższą cenę produktu. W końcu można zdecydować się na konkretny sklep i zakupić produkt albo wygrać go na aukcji, oczywiście, jeśli ktoś go wystawi. Koniec końców, za nasz wymarzony produkt, należy zapłacić :)

Oczywiście, proponuję wcześniej dotknąć wybrany przedmiot, udając się do marketu, który go oferuj, aby nie rozczarować się.

Miłych i bezpiecznych zakupów!Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...