InfoPage.pl » Katalog stron. Pozycjonowanie. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Katalog stron. Pozycjonowanie.

marzec 20th, 2009, 23:27 @ PHP, Pozycjonowanie, Strony www
0 votes

Pozycjonowanie, to ciężki kawałek chleba. Systematyczne monitorowanie stron w wyszukiwarkach na słowa kluczowe, tworzenie mocnego zaplecza, optymalizacja kodu strony pod kątem botów wyszukiwarek, systematyczne katalogowanie, tworzenie własnych katalogów, tworzenie tematycznych forów, pisanie tematycznych artykułów z kluczowymi odnośnikami i wiele, wiele innych.


Wiadomo od dawna, że zaplecze to podstawa i najważniejsza rzecz dla pozycjonera. Oczywiście mowa o własnym zapleczu. Własne strony, własne katalogi, strony dla firm, strony kolegi, rodziny, sąsiada 😉

Na prawdę, boli to, gdy dodajesz do katalogu, wydaje Ci się, że stabilnego, mocnego, który po osiągnięciu wysokiego PR zmienia się na sklep… Całe Twoje dodawanie do tego katalogu poszło… na marne.

Dziś chciałbym polecić Wam stabilny katalog, które posiada dużą ilość dodanych stron, który działa w sieci od dłuższego czasu. To katalog: moderowany katalog azerty. Promocja w sieci jest najważniejsza, jeśli się chce sprzedać swoje produkty.

Dobra, starczy tego pisania, czas na dodawanie do katalogów…Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...