InfoPage.pl » Kultura na forum. Przemoc w sieci. Szanujmy się nawzajem. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Kultura na forum. Przemoc w sieci. Szanujmy się nawzajem.

marzec 26th, 2009, 20:18 @ Porady windows
0 votes

Niestety, i mnie to dopadło. Zostałem obrażany przez innych na pewnym forum.

Piszę pewnym, ponieważ nie jest to miejsce na reklamę.

Otóż jeden z użytkowników internetu, który skorzystał z mojego katalogu, został przeze mnie zbanowany, a wszystkie jego strony, które dodał ówczesnego dnia, zostały usunięte z mojego katalogu. Przyczyną usunięcia jego IP (jest to łatwe do obejścia) i stron było spamowanie mojego katalogu korzystając z automatów, jak mi się zdawało. Na tymże forum oficjalnie napisał, że nie korzystał z adderów. Zastanawam się tylko, dlaczego jego wpisy miały kilka sekund różnicy?

„Pochwalił” się zbanowniem przeze mnie na oficjalnym forum. Prawdopodobnie był to impuls po moim mailu do niego, w którym zapytałem się, czy jest nadal zainteresowany dodawaniem do mojego katalogu.

Częściowo mam nauczkę dla siebie, aby nie wysyłać maili do ludzi.

Uwaga dla innych:

Cokolwiek robisz w internecie, czy dobrze, czy źle, to i tak przygotuj się na to, że możesz zostać „podsumowany” przez kogoś innego. Panuje samowola w obrażaniu wszystkiego i wszystkich.

Uwaga dla obrażających:

Wiecie, że można zniszczyć komuś życie kilkoma obraźliwymi postami? Szanujmy się nawzajem.

PS. Dziwię się moderatorom tego forum, że nie usunęli obraźliwych epitetów na mój temat, choć kilka prób nawiązania kontaktu z osobą obrażającą było, za co dziękuję.Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...