InfoPage.pl » Moje www. Jak wybrać hosting i domenę? Porady. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Moje www. Jak wybrać hosting i domenę? Porady.

kwiecień 8th, 2009, 09:22 @ Porady windows, Pozycjonowanie, Strony www
0 votes

Zainstalowano Wam internet, dostaliście dostęp do bardzo dużej bazy informacji, przeglądacie strony, czytacie artykuły. A co by się stało, gdybyście chcieli założyć własną stronę www?


W pierwszej kolejności jest poszukiwanie hostingu, czyli miejsca, gdzie mogłaby być przechowywana i udostępniana Twoją stroną. Zapraszam na stronę wybieramyhosting, gdzie można przeczytać komentarze użytkowników różnych hostingów. Należy zwrócić uwagę, czy hosting jest 100% on-line i uważać na dziwne oferty, które wiążą klientów na kilka lat!

Kolejnym krokiem jest założenie domeny. Najlepsze są pl, ale istnieją także komercyjne: com, regionalne: waw i zagraniczne. Nazwa domeny powinna wskazywać na zawartość Twojej strony. Powinna być ciekawa, wpadająca w ucho. Zdarzają się hostingi, jak Netmark, które w ramach promocji dają za darmo domenę. Tu także radziłby przeczytać regulamin, aby się nie naciąć na nieuczciwych rejestratorów domen.

Na koniec, a może na początek powinny być:
pomysł,
chęci,
wykonanie.

Życzę samych sukcesów w zakładaniu nowych serwisów.



Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...