InfoPage.pl » Numer seryjny systemu XP. KeyFinder. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Numer seryjny systemu XP. KeyFinder.

kwiecień 9th, 2009, 08:28 @ Hack, Porady windows, Programy
0 votes

Oryginalny produkt bez numeru seryjnego nic nie jest wart. Kupując system, równolegle otrzymujemy prawo do zainstalowania go na maszynie/maszynach, w zależności od ilości licencji. Każda licencja posiada swój numer, tak zwany serial number (sn), który podaje się w czasie instalowania systemu.

Ale co się dzieje, gdy zgubimy numerki?


Po podłączeniu do internetu, system automatycznie sprawdza, czy nie ma nowszych poprawek, tak zwanych aktualizacji, które można pobrać za darmo, po weryfikacji oryginalności systemu. Do pozytywnego przejścia testu oryginalności systemu, należy posiadać oryginalne cyferki. Jeśli nie będziemy chcieli przejść testu oryginalności systemu nasz system przestanie działać, nie będziemy mogli się zalogować, po trzydziestu dniach.

Jeżeli system jeszcze działa, to znaczy da się go uruchomić i zalogować, to wystarczy jedna aplikacja (KeyFinder), za pomocą której odczytamy numer seryjny systemu i zapisać sobie, aby w przyszłości wykorzystać, gdy zajdzie potrzeba sformatowania dysku i ponownego zainstalowania z nośnika ściągniętego z internetu. A wpisane numerki będziemy mieć z uratowanego powyższą aplikacją starego systemu.

Programem można odczytać dużą liczbę numerków seryjnych „zaszytych” w naszym systemie.

Program jest freware.Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...