InfoPage.pl » Send to. Wyślij do. Dodaj swoje pozycje. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Send to. Wyślij do. Dodaj swoje pozycje.

kwiecień 15th, 2009, 13:06 @ Porady windows
0 votes

Jeśli korzystamy z jakiegoś katalogu częściej niż z innego (to znaczy przenosimy dużą liczbę plików do tego katalogu), można sobie pomóc dodając jego ścieżkę do klawisza kontekstowego i szybko wysłać (skopiować) pliki w to, określone przez Was, miejsce.


Aby dodać szybki skrót do Twojego menu należy zrobić skrót do katalogu, do którego chcemy, aby były wysyłane pliczki/katalogi, na przykład „TEST”.

Na dysku „C:” zrób katalog o nazwie „TEST”.

Kliknij na niego prawym klawiszem myszy i wybierz opcję:

„Wyślij do -> Pulpit (utwórz skrót)”.

Na Waszym pulpicie pojawi się skrót do katalogu: „Skrót do TEST”, który należy przenieść do katalogu „SendTo”. Powyższy katalog znajduje się tu:

c:\Documents and Settings\UZYTKOWNIK\SendTo\

„UZYTKOWNIK”, to nazwa konta, do którego jesteś zalogowany.

Od tej pory pod kliknięcie prawym klawiszem na katalogu/pliku, który chcecie wysłąć do katalogu „TEST” i wybraniu opcji: „Wyślij do -> Skrót do TEST” plik/katalog zostanie skopiowany do katalogu „TEST”.

Oczywiście istnieje możliwość zmiany nazwy skrótu, a także wybraniu innego miejsca gdzie mają być wysyłane pliczki.Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...