InfoPage.pl » Blokowanie WPA. Nie trzeba już rejestrować systemu. AntiWPA. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Blokowanie WPA. Nie trzeba już rejestrować systemu. AntiWPA.

kwiecień 16th, 2009, 13:44 @ Hack, Porady windows, Programy
4 votes

Po nowej instalacji systemu windows xp z service pack 3 należy połączyć się ze strona microsoftu i zarejestrować kopie systemu w celu pobierania poprawek. Osoby, które nie posiadają internetu, a są takie, nie mają możliwości zarejestrowania się i po okresie 30 dni ich system przestaje się uruchamiać.

Aby cieszyć się systemem po trzydziestu dniach korzystania bez aktywowania należy…


obejść proces aktywacji systemu windows xp za pomocą AntiWPA.

Za pomocą tej aplikacji instalowana jest na naszej maszynie biblioteka umożliwiająca obejście procesu aktywacji.

Plik można pobrać tu: wpa.

Po rozpakowaniu należy go uruchomić, a następnie zrestartować komputer.

Informacje o jak najszybszym zarejestrowaniu naszej kopi systemu znikną.

Oczywiście instalację ww. pliku należy wykonać przed zablokowaniem systemu co jest wg. mnie oczywiste 😉

Nie biorę na siebie żadnej odpowiedzialności za korzystanie z ww. aplikacji. Korzystanie z ww. aplikacji tylko na swoją odpowiedzialność. Nie jestem twórcą ww. aplikacji.21 odpowiedzi do “Blokowanie WPA. Nie trzeba już rejestrować systemu. AntiWPA.”

 1. oryginalny system stwierdzi Says:

  […] stwierdzi

 2. Dzysmen Says:

  Dzieki bardzo mi to pomogło pozdrawiam

 3. piotr Says:

  fajoskie

 4. radek Says:

  Hahahaha a jak mam niby ten program zainstalować skoro nie możliwosci sie zalogowac w systemie bez aktywowania się, nawet w trybie awaryjnym? Śmiechu warte! Kto ten dodatek napisła? Gdybym mógłs ie zalogowac w systemie to juz bym se poradził z aktywacją!

 5. admin Says:

  Niestety, program należy uruchomić przed zablokowaniem systemu. Teraz pozostaje Ci podpiąć dysk do innego komputera (ewentualnie uruchomić livea) i przegrać dane na inny dysk. Zainstaluj ponownie system pamiętając o formatowaniu dysku i wtedy spróbuj wyłączyć WPA.

 6. hans klosz Says:

  Przy starcie systemu szybko nacisnac F8, wtedy mozna uruchomic windows w trybie awaryjnym i dostac sie do pliku, gdzie mamy zapisane AntiWPA.

 7. Naits Says:

  czy to bezpieczna metoda? Nie instaluje sie zaden rootkit? Ani inne trudno wykrywalne swinstwo?

 8. admin Says:

  Szczerz, to radzę skorzystać z ww. rozwiązania tylko w celu dostania się do danych. Po przegraniu danych na inny, mobilny dysk najlepiej sformatować dysk i ponownie zainstalować dziewiczy system.

 9. bla Says:

  Często w WPA są rootkity lub trojany

 10. admin Says:

  A gdzie ich nie ma 😉

 11. Macij Says:

  Aleś amerykę odkrył po 8 latach istnienia Windows XP – ja Antiwpa używam od lat

 12. admin Says:

  Dziękuję za komentarz. Dzięki Tobie przypomniałem sobie, że istnieje coś takiego jak antiwpa. Od roku, na 7 siedzę, gdzie wykorzystuję komendę „rearms”.

 13. zawiedziony Says:

  Wszystko ekstra, nie pojawia się informacja o aktywacji, jest nformacja w opcji „aktywuj system windows”, że xp zostal pomyslnie aktywowany. Mimo to po 30 dniach i tak blokuje system.

 14. rychu2060 Says:

  hmm próbowałem różnych sztuczek z tą aktywacją, nic nie pomagało, termin co prawda minął dostawałem się do systemu przez f8, zgrałem program wap na pena, prawdę mówiąc nie wierzyłem w sukces, a tu proszę zadziałało:)zobaczymy co dale? ale dzięki!!!

 15. rozkminek Says:

  Jeżeli po użyciu antiWAPa zablokouje Wam system użyjcie tej instrukcji: http://support.microsoft.com/kb/312295 do odzyskania dostepu do systemu. Ja użyłem antiWAPa i oczywiscie zadzialalo ale po 30 dniach i tak zablokowalo mi system. Przywrocilem go uzywajac w/w instrukcji, teraz juz wszystko dziala poprawnie.

 16. Slamazzar Says:

  autor napisał: „Teraz pozostaje Ci podpiąć dysk do innego komputera (ewentualnie uruchomić livea) i przegrać dane na inny dysk. Zainstaluj ponownie system pamiętając o formatowaniu dysku i wtedy spróbuj wyłączyć WPA.”

  Ja tam wziąłem inny egzemplarz Win XP i wybrałem opcję naprawy istniejącej instalacji. Wszystkie dane, programy itd. są zachowane i znów mam 120 dni. Niemniej kwestia JAK DZIŚ SCRACKOWAĆ WINDOWSA XP pozostaje nierozwiązana. Czy to naprawdę stało się niemożliwe??? 0_o

 17. Monter Says:

  Nawet po zablokowaniu systemu można tego użyć… Podczas rzekomej aktywacji istnieje możliwość uruchomienia IE, aby skontaktować się z centrum obsługi. Wtedy w miejscu gdzie wpisujecie nazwę strony należy wpisać C:\ i jeżeli macie ten plik to szukacie i instalujecie a jeżeli nie to go pobieracie i instalujecie. Żadna magia, wystarczy pomyśleć. U mnie np. za każdym razem, gdy usuwam virusy to także mi się kasuje i muszę wtedy to wyszukiwać i instalować. Masakra…

 18. Erkael Says:

  1. Podczas uruchamiania systemu wciskamy klawisz F8
  2. Z listy wybieramy: Uruchom system w trybie awaryjnym z wierszem polecen
  3. Odpalamy konto administratora
  4. Gdy pojawi sie wiersz polecen zamykamy go krzyzykiem
  5. Wciskamy CTRL+ALT+DEL
  6. Wybieramy PLIK-> Uruchom
  7. Wpisujemy explorer.exe
  8. Naciskamy TAK
  9. teraz wkladamy np. pendrive z WPA KILL i go instalujemy
  10. Uruchamiamy Ponownie system jesli wciaz pokazuje o aktywacje postepujemy jeszcze raz od kroku 1 do 9
  11. Odpalamy WPA KILL powinien pokazac ze zostal juz zainstalowany naciskamy CTRL+C

 19. Erkael Says:

  To stosować gdy system już jest zablokowany(po 30 dniach)

 20. admin Says:

  Ciekaw jestem, kto obecnie win XP ma zainstalowanego. Chyba tylko Ci, co go kupili 😉 Ja, już od kilku lat, windows 7 używam oraz sposobu (slmgr -rearm) na comiesięczne jego przedłużenie.

 21. Erkael Says:

  E..tam znam rodziny co mają po 3-4 kompy w domu i nie wszystkie udźwigną 7-kę więc jeden staruszek w rezerwie na XP właśnie jeszcze nikomu nie zaszkodził 😉

Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...