InfoPage.pl » Polskie czcionki do ściągnięcia, za darmo. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Polskie czcionki do ściągnięcia, za darmo.

maj 13th, 2009, 12:31 @ Strony www
0 votes

Tworząc stronę www, a właściwie jej layout, można się pokusić o jej upiększenie za pomocą wyszukanej czcionki. Oprócz tego, dodatkowo kilka fajnych gradientów, a także fotka, na przykład z lasu i strona zaczyna nabierać innego kształtu :)

Zapraszam do odwiedzenie kilku ciekawych, a co najważniejsze, darmowych serwisów, na których można znaleźć ciekawą czcionkę, pasującą do zawartości i wyglądu Twojej strony.


1. Odwiedź stronę – na tej stronie czcionki są posegregowane tematycznie, jak retro, wzorowane, czy ozdobne. Przedstawione są w postaci grafiki, więc nie trzeba się domyślać, jak wygląda. Istnieje też możliwość pobrania wszystkich czcionek na raz ze strony, ale za stosunkowo małą opłatą. Oczywiście poszczególne czcionki można pobierać za darmo.

2. Odwiedź stronę – tutaj można posortować sobie czcionki alfabetycznie, tematycznie, czy po dacie dodania. Tak jak we wcześniejszej stronie, czcionki są przedstawione graficznie, w celu wstępnej analizy przez odwiedzającego i być może, późniejszej chęci ich ściągnięcia. Na stronie znajdują się czcionki do systemu macintosh. Oczywiście są to darmowe czcionki.

3. Odwiedź stronę – tu także znajdują się darmowe czcionki przeznaczone do druku. Dokładne opisy, które warto przeczytać, pomogą Wam wybrać czcionkę do konkretnego tekstu, na przykład: do czasopisma, czy książki. Polecam.

Wiem po sobie, że czasami wystarczy zmienić główną czcionkę i strona zaczyna wyglądać inaczej (oczywiście, nie znaczy to, że korzystniej).Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...