InfoPage.pl » Era – sms – koniec reklam. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Era – sms – koniec reklam.

maj 15th, 2009, 14:50 @ Informacje
0 votes

Od jakiegoś czasu otrzymuję od Ery reklamy. Nie jedną, a kilka dziennie! Otrzymuję je za pomocą smsa. Otóż jestem abonentem sieci era, opłacam faktury systematycznie i nie jestem zainteresowany otrzymywaniem reklam. Telefon mam po to, aby rozmawiać, a nie po to aby czytać reklamy.

Wszędzie jesteśmy bombardowani reklamami, od radia, poprzez tv, gazety, maile no i na komórkach kończąc… Powinno się zabronić wyłudzania pieniędzy!

Kilkunastoletni użytkownik telefonu jeszcze nie wie dokładnie, o co chodzi w tym biznesie. Wysyła debilne odpowiedzi na debilne smsy, a płacą rodzice.

Dziś wysłałem sms o treści „Nie” na numer „80888” w celu zablokowania reklam. Po chwili otrzymałem smsa o treści:

„Zlecenie przyjęte do realizacji”

a po dłuższej chwili:

„/Era: Dziękujemy! Potwierdzamy odrzucenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych od PTC i Partnerów. Aby ponownie wyrazić zgodę ślij TAK na nr 80888”, czego nie mam zamiaru czynić.

Ciekaw jestem, jak długo nie będę otrzymywać reklam w stylu 100,000 mercedesów wyślij sms o treści X za 2pln plus vat (czy jakoś tak)???

Zastanawiam się także, czy mogę, w kolejnej umowie, dodać paragraf dotyczący zerwania umowy w przypadku otrzymania smsa reklamowego? Albo zwrot 50% kosztów za rozmowy! Fajnie by było! Domyślam się, że era zaczęłaby dopłacać do mojego telefonu 😉

Uwaga! Czytałem, że największym chamstwem są mmsy od ery wysyłane osobom przebywającym poza granicami naszego kraju! Wychodzi, 4 zyla z hakiem za odbiór reklamy!!! Jest tylko jedno rozwiązanie, wyłączać telefon poza granicami Polski.4 odpowiedzi do “Era – sms – koniec reklam.”

 1. imie Says:

  jak dlugo ?

 2. admin Says:

  Minęły trzy dni. Na razie nie miałem żadnego smsa reklamowego.

 3. imie Says:

  Kitujesz !!!!! – to nie dziala

 4. admin Says:

  U mnie na razie to działa. Jak otrzymam smsa reklamowego, to nie omieszkam Was poinformować.

Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...