InfoPage.pl » P2P i darmowe pliki *.torrent. » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

P2P i darmowe pliki *.torrent.

październik 9th, 2009, 13:49 @ Porady windows
0 votes

Wymiana plików, w dzisiejszych czasach, to norma. Wymieniamy się zdjęciami, filmami, muzyką, grami, wszystkim, co się da przesłać za pomocą zera i jedynki.

Do wymiany danych potrzebne są dwa komputery i oprogramowanie. Wystarczy połączyć oba komputery i udostępnić pliki. Jeśli jednak chcielibyście udostępniać większej liczbie osób należy skorzystać z aplikacji P2P.

Do zainicjowania ściągania za pomocą P2P potrzebny jest plik *.torrent. Większość tych plików znajduje się na stronach darmowych (wystarczy ściągnąć i już pobieranie się rozpoczyna), reszta to strony płatne.

Aby ściągnąć plik torrent z płatnego serwisu należy zarejestrować się i uiścić opłatę. Przeważnie jednorazową.

Istnieje jednak metoda, nie w 100% działająca, dzięki której nie będziemy musieli płacić za pliki torrent.


W pierwszej kolejności należy wejść na stronę, która udostępnia torrenty, np.: torrenty.org. Następnie wybieramy interesujący nas torrent.

Uwaga, należy kliknąć prawym klawiszem myszy na linku: „Pobierz torrent” i wybrać opcję „kopiuj adres odnośnika”. To znaczy, że link do pliku zostanie skopiowany do schowka systemowego.

Wchodzimy na stronę: torrent.centrump2p.com/magnet/ i wklejamy skopiowany przed momentem link w okienko. Po kliknięciu na przycisk: „Wygeneruj link magnet”, w górnej części strony pojawi się link, który kopiujemy w całości i wklejamy do naszego programu P2P.

Po tej operacji dane spływają do naszego komputera, bez jakichkolwiek opłat za pliczek *.torrent.Jedna odpowiedź do “P2P i darmowe pliki *.torrent.”

  1. Elwira Says:

    Ja za darmo pobieram z (już nie za free) bez żadnych kombinacji, ale jak kto woli podany tutaj sposób też jest niezły 😉

Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...