InfoPage.pl » Ochrona przed atakami Brute Force na WordPress » Moje porady dla ludzi z netu
   InfoPage - strona główna bloga InfoPage - Lista artykułów znajdująca się na moim blogu InfoPage - zmiana adresu mojego bloga InfoPage - zmiana layoutu mojego bloga Infopage - linki do zaprzyjaźnionych stron
top
Powiększ tekst:

Ochrona przed atakami Brute Force na WordPress

marzec 13th, 2015, 23:55 @ Bezpieczeństwo, Hack, Informacje, Strony www
0 votes

Na blogu WPNINJA przeczytałem, jak można bardzo szybko zabezpieczyć skrypt CMS (Content Management System) opartym na silniku WordPress przed siłowymi atakami: Brute Force. Bardzo szybko i bezproblemowo zaimplementowałem techniki zawarte w artykule Szymona.

Oczywiście, czas pokaże, czy moje starania na zabezpieczenie mojej strony warte były tych kilku chwil i zapobiegły utracie danych oraz utracie dostępu do moich artykułów 😉

Jeżeli jesteście stałymi użytkownikami Wordpressa to nalegam na odwiedzenie artykułu Jak zabezpieczyć WordPressa przed atakiem ?brute force? i dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś? i według porady kolegi zabezpieczyć się przed utratą dostępu do swojego bloga.

Ja ze swojej strony bardzo dziękuję za tak prostą, a zarazem tak dobrą poradę zabezpieczającą skrypt WordPressa.Zostaw komentarz:

Komentarze są moderowane, nie wysyłaj więc jednego komentarza kilka razy...